עבודות חשמל - קובי מור
חשמלאי מוסמך לכל עבודות חשמל 
 
חשמלאי בתל אביב |  חשמלאי ברמת גן  |  חשמלאי בקרית אונו  |  חשמלאי באור יהודה
חשמלאי יצירת קשר 054-2266-843
 

חשמלאי אמין ומקצועי


 
יעוץ והכוונה חינם !
חייגו:
054-2266-843
 
 
חדשות ומבצעים
 

  דף הבית
תעודת חשמלאי מוסמך
 
עבודות חשמל קובי מור

למה חשוב לבצע עבודות חשמל בבטיחות מרבית?

חשמלאי במרכז
 
קשה לדמיין את החיים שלנו בלי חשמל, ובלי כל המכשירים שמבוססים על זרם חשמלי ושהופכים את החיים שלנו להרבה יותר נוחים ומהנים. אבל חשמל, כדאי לזכור, עלול להיות גם מסוכן ובפרט כך הדבר כשנדרשות עבודות שונות שקשורות בצורה כזו או אחרת לרשת החשמל - ועל כן חשוב מאוד לבצע כל עבודה בחשמל בזהירות מרבית וברמת בטיחות ללא פשרות, הן מבחינת איש המקצוע שמבצע את העבודה והן מבחינת הציוד שאיתו הוא עובד, כשחשוב להקדיש תשומת לב גם לפרטים הקטנים (למשל מברגה חשמלית מקיטה או בוש מעידה על ציוד איכותי של יצרנים המקפידים על כלי עבודה בטיחותיים).

למה חשוב לבדוק היטב כל איש מקצוע שמבצע עבודות חשמל?

כשאנחנו זקוקים לאיש מקצוע לביצוע עבודות חשמל שונות - תיקון תקלה (כולל בדוד חשמלי), החלפת לוחות חשמל, תכנון מערכת לבית חדש או לעסק, התקנת גופי תאורה חדשים בבית או בגינה, התקנת מערכת בית חכם וישנן כמובן עוד פעולות שמבצעים חשמלאים מוסמכים - בדרך כלל אנחנו בוחנים את החשמלאים עפ"י מידת הזמינות שלהם (מן הסתם תמיד נרצה מישהו שיכול להגיע אלינו כמה שיותר מהר ובמועד המדויק שנוח לנו) ועל סמך הצעת המחיר.
פרמטרים אלה כמובן חשובים, אבל חשוב לא פחות, ובעצם גם יותר, לבחון את מידת המקצועיות של כל חשמלאי, את הניסיון שיש לו, את רמת ההקפדה שלו על בטיחות ואת הציוד שאיתו הוא עובד, כשלפעמים דווקא הפריטים הפחות בולטים כמו מברגה חשמלית מקיטה מעידים כאמור בצורה המדויקת ביותר על רמת המקצועיות.
הסיבה לכך היא שטיפול רשלני במערכת החשמל בבית שלכם עלולה לגרום נזקים חמורים, ואפילו בלתי הפיכים, למכשירים שונים, לתשתיות ועוד, ולאחר מכן תידרשו להשקעת זמן ומשאבים שונים כדי להחזיר את המצב לקדמותו.

כללי בטיחות בסיסיים בעבודה עם חשמל

בנוסף לבדיקת הציוד שאיתו מגיע החשמלאי וסימון וי על קטגוריה זו אם הוא מגיע עם מברגה חשמלית מקיטה, מקדחה בוש ובאופן כללי כלי עבודה של מותגים מוכרים שידועים באמינותם הגבוהה, כדאי תמיד להיות מודע לכללי הבטיחות הבסיסיים בעבודה עם חשמל.


ראשית, חל איסור חמור לטפל במערכת חשמלית בלי לנעול נעליים. שנית, חל איסור חמור גם על נגיעה במכשיר חשמלי, בשקע, תקע או כל מתקן עם ידיים רטובות או כשהרצפה רטובה. כמו כן אסור לחבר לחשמל מכשירים שבורים או כאלה שהכבל החשמלי שלהם לא תקין. שקע שבור או תקע שניכרת בו בעיה מכל סיבה שהיא אסורים גם הם לשימוש.

המלצות נוספות הן להמעיט בשימוש בשקעים המפצלים, שכן הם מגדילים את הסיכון להתרחשות קצר ואפילו שריפה והתחשמלות. כמו כן אסור לשרשר שקעים מפצלים. במטבח ובאמבטיה חשוב להקפיד על בידוד כפול, והעצה החשובה ביותר היא לא לנסות לתקן מכשירי חשמל או מערכות חשמליות בשום פנים ואופן - אלא לקרוא לאיש מקצוע מוסמך.

 

שירותים 
עבודות חשמל
קבלן חשמל
תכנון חשמל לדירה
חשמלאי במרכז
חשמלאי בתל אביב
מצלמות אבטחה
מידע מקצועי
 
 
עבודות חשמל  קובי מור
 
זקוקים לעבודות חשמל? קבלן חשמל? קובי מור חשמלאי מוסמך לשרותכם, מומחה בכל עבודות חשמל הדרושות, תכנון חשמל לדירה או בית, תיקון קצרים, התקנת לוחות חשמל, טיפול בשקעים,קדיחה וחציבה בבטון, התקנת תאורה לבית ולגינה.   
 
קובי מור חשמלאי מוסמך טל' 054-2266843 רח' הקל 6 נווה סביון אור יהודה
 
 
יצירת קשר מהירה לשרותכם: