עבודות חשמל - קובי מור
חשמלאי מוסמך לכל עבודות חשמל 
 
חשמלאי בתל אביב |  חשמלאי ברמת גן  |  חשמלאי בקרית אונו  |  חשמלאי באור יהודה
חשמלאי יצירת קשר 054-2266-843
 

חשמלאי אמין ומקצועי


 
יעוץ והכוונה חינם !
חייגו:
054-2266-843
 
 
חדשות ומבצעים
 

  דף הבית
תעודת חשמלאי מוסמך
 
עבודות חשמל קובי מור

תכנון חשמל לדירה

חשמלאי במרכז
 
דף הבית >> תכנון חשמל לדירה

תכנון חשמל לדירה או לבית חדש רק אצל קובי מור, פרוייקט זה דורש מקצוענות, ידע, נסיון שרק חשמלאי מוסמך יכול לבצע באחריות, קובי מור הינו בעל מקצוע מעל 20 שנות ניסיון בתחום החשמל ומורשה לביצוע כל עבודות חשמל לבית עם שרות מהיר ואדיב בכל קריאה  
 
לייעוץ, הצעת מחיר וכל שאלה מלאו את הטופס ואחוזר בהקדם


תהליך תכנון חשמל לדירה


בניית בית, דירה או חדר הוא פרויקט לא פשוט, החל במציאת מימון לבניית הדירה ולרכישת השטח, מימון שבדרך כלל לא נוכל להביא את כולו אלא נצטרך לקחת משכנתא, תכנון הדירה וכן תכנון חשמל לדירה חשוב שיעשה ע"י אדם מוסמך בלבד בעיקר למען בטחוננו, הרי חשמל זה לא משחק, עלינו לוודא בדיקת ארקות, העברת הכבלים בצורה נקיה ואחריות לכל עבודה שכזו,  הנה כמה דברים על תכנון החשמל לדירה, איך עושים אותו ומי עושה אותו והעיקר, איך דואגים שבסופו של דבר הכול יעבוד כמו שצריך
 
תכנון חשמל לדירה

איך מתחילים לתכנן?
 
תכנון חשמל לדירה מתחיל בתכנון החדרים, מה אמור להיות בחדרים ואילו מכשירי חשמל יהיו איפה. כשאנו מתכננים את הדירה אנו צריכים לקחת בחשבון איפה יהיה המטבח, בתוך המטבח איפה יעמוד המקרר ואיפה יעמוד התנור, באיזו פינה יהיו מכשירים חשמליים נוספים כמו מיקרוגל, טוסטר וכדומה. כך גם בשאר החדרים אנו צריכים לתכנן איפה יהיו המזגנים ואיפה יהיו מכשירי חשמל נוספים, וכך נוכל לתכנן את מערכת החשמל בתיאום מקסימלי, כך שיגיע חשמל לכל מקום בו אנו צריכים אותו ונתכנן את מספר ומיקום השקעים בבית בהתאם לצרכים.
 
מה השתנה והשתדרג?
 
בשנים האחרות הטכנולוגיה רק הולכת ומתקדמת ובהתאם גם כל מה שקשור לאותו תכנון חשמל לדירה משתנה. לדוגמא, כיום ניתן לתכנן את כל החשמל באמצעות מחשב וכל מה שצריך לעשות הוא הדמיה של מה שיהיה בבית ואיפה יהיה כל מכשיר חשמלי ובהתאם לתכנן. בנוסף, כיום ישנם מכשירים שיכולים להיטען ואינם צריכים להיות מחוברים כל הזמן לחשמל מה שיסייע לנו בהפחתת נקודות החשמל ובהתאם גם בהפחתת ההוצאה הכספית בתכנון החשמל. בנוסף, תכנון נכון ומקצועי יבטיח לנו דירה נקיה ללא כבלים חיצוניים וניתן כמעט הכול להעביר דרך הקירות בבית.
 
תרשים תכנון חשמל לדירה
תכנון חשמל לבית פרטי

סוגי חשמלאים
 
כשאנו מתכננים חשמל לבית אנו נצטרך ככל הנראה קבלן חשמל שיתכנן וינהל את כל העניין אך ישנם עוד סוגים והסמכות של חשמלאים. ישנו החשמלאי הראשי והוא זה שמוסמך לעסוק בכל עבודות החשמל, ובכל עוצמה שהיא, מתחתיו יש את החשמלאי המוסמך שגם הוא יכול לעסוק בכל עבודות החשמל אך הוא מוגבל מבחינת עוצמת הזרם, ישנו חשמלאי בודק שיכול לבדוק עבודות במתקנים, עבודות שלא הוא עשה, וישנו טכנאי חשמל שיכול לתקן מכשירי חשמל שונים בבית ואינו מוסמך לעשות מעבר לכך ולכן חשוב לוודא את מי לוקחים לעבודה.
 
חשיבה = הפחתת עלויות

כל עניין תכנון החשמל לדירה הוא קודם כל בשביל הפרקטיקה והנוחות, ואף אחד מאתנו לא היה רוצה כמובן לראות כבלים משתלשלים בכל מקום ומקום בבית, אך בסופו של  תכנון חשמל נכון חוסך גם לא מעט כסף בזמן הארוך הן משינויים והן מהוצאות החשמל בחשבון שיתקבל.
 
איתור תקלות  |  טיפול בקצרים  |  התקנת מערכת בית חכם  |  תכנון חשמל לבית  |  התקנת תאורה לבית  |  פתרונות לבעיות עומס
 

שירותים 
עבודות חשמל
קבלן חשמל
תכנון חשמל לדירה
חשמלאי במרכז
חשמלאי בתל אביב
מצלמות אבטחה
מידע מקצועי
 
 
עבודות חשמל  קובי מור
 
זקוקים לעבודות חשמל? קבלן חשמל? קובי מור חשמלאי מוסמך לשרותכם, מומחה בכל עבודות חשמל הדרושות, תכנון חשמל לדירה או בית, תיקון קצרים, התקנת לוחות חשמל, טיפול בשקעים,קדיחה וחציבה בבטון, התקנת תאורה לבית ולגינה.   
 
קובי מור חשמלאי מוסמך טל' 054-2266843 רח' הקל 6 נווה סביון אור יהודה
 
 
יצירת קשר מהירה לשרותכם: